Prohlídka tvého budoucího studia!
Prohlídka tvého budoucího studia!

Čtvrtek
13. 08. 2020
09:00
P
P
Kulturní a jiné Pro studenty a začátečníkyPro zkušené kreativce a studia
Vstupné: zdarma

Je libo prostorný ateliér, sdílené pracovní místo nebo raději maličká kancelář těsně pod střechou? Přijď si do KUMST vyhlédnout svoje budoucí studio! Na prohlídce uvidíš všechno, co kreativní hub může nabídnout. Otevřeno sice ještě nemáme, už teď si ale můžeš rezervovat místo na jednu z prvních prohlídek prostor.

Komunitní prostor pro tvůrce v centru Brna

KUMST je místo, kde se setkává umění s ryze praktickými dovednostmi. Propojujeme tvůrce z kreativních a kulturních průmyslů, nabízíme jim prostor, ale také vzdělávání v oblasti podnikání. KUMST je pro lidi, kteří se chtějí svojí tvorbou a kreativitou živit. Pomáháme kreativcům načerpat znalosti potřebné ke spuštění vlastního udržitelného podnikání, ale radíme i těm, kteří se v oboru pohybují už dlouho. A navíc jsme úplně v centru - na České jsi od nás za 5 minut, do Mezzanin Café to stihneš i do minuty! 

Místo pro velké i malé nápady

Ať už jsi samotář, nebo je vás celá banda - v KUMSTu najdeš prostor ideální velikosti. Máme tu místnosti od pár metrů čtverečních až po otevřené ateliéry velké skoro 80 m2. Na každém patře je k dispozici zasedačka a kuchyňka, ve spodním patře je velký sál pro tvoje akce. Kromě toho můžeš svoji tvorbu vystavit k prodeji v našem showroomu. To všechno ve funkcionalistické budově bývalé FaVU na Údolní 19, kterou citlivě opravujeme s interiérovou designérkou Denisou Strmiskovou a architektonickým studiem Kogaa.

Zní to, že by to mohlo být právě pro tebe? Zaregistruj se a uvidíme se s tebou na příští prohlídce! 

< Zpět na výpis akcí