Cenotvorba v tvůrčích profesích: Jindra Strejčková
Cenotvorba v tvůrčích profesích: Jindra Strejčková

Pátek
16. 12. 2022
10:00
C
C

Na základě ohlasů z přednášky v rámci Narozenin KUMSTu navazujeme masterclass s praktickým workshopem na téma, které každého tvůrce obvykle zajímá. Jak popsat a obhájit prostor, který potřebujeme k tomu, abychom mohli vytvořit smysluplné dílo? Jak naopak omezit sebe, abychom pracovali v zadaných mezích? Jak vyjednávat o ceně? A jak o vícepracích? Jak nacenit „duševní“ složku práce, tedy unikátní přidanou hodnotu, kterou do zpracování zadní vnáším? Přednáška má ambici pojmenovat nejpalčivější momenty problematiky naceňování práce, která obsahuje tvůrčí složku a tedy je bezprecedentní a těžko porovnatelná.

Peníze v tvůrčích profesích aneb jak si vytvořit prostor pro odvedení kvalitní práce - Masterclass od 10:00  (v hlavním sále) - zdarma

 

Praktický workshop je určený omezenému počtu účastníků proto, aby mohl být co nejkonkrétnější. Jindra Strejčková představí otevřené cenotvorby z praxe, ale hlavně ráda odpoví na dotazy z vaší konkrétní praxe, příp. se zpracují modelové kalkulace. 

Na workshop je třeba se registrovat předem. Účastníkům workshopu budou zaslány podklady pro přípravu, tak aby workshop byl pro každého konkrétně přínosný. Příprava ale není podmínkou účasti, lze i jen poslouchat. 

Cenotvorba v tvůrčích profesích - praxe Workshop 13:00 - 15:00 - platba přes tlačítko "chci na akci" 350,- Kč, omezený počet účastníků. Nutné vyplnit formulář ZDE

 

Jindra Vejvodová, brand manažerka a vizionářka marketingových strategií, je přesvědčená, že bez dobrého obsahu forma nefunguje. Právě proto ji fascinuje stavět nebo rekonstruovat příběhy značek, zejména těch, kde je stále v epicentru lidský um. Její rukopis najdete u Preciosa Lighting, Crystal Valley nebo Florentina. Zásadní pro ni byla zkušenost s řízením části filantropické nadace, kde se podporou umění apelovalo na veřejný obraz i zákonodárství. Jako klíčové téma kulturních a kreativních průmyslů vidí živo-bytí umělce/kreativce, a to skloňuje v různých souvislostech: „Řemeslo a umělecké řemeslo jsou důležitou součástí kulturnosti, a proto je důležité mu vytvářet prostor a věnovat pozornost. Je mi ctí k tomuto tématu na KUMSTu znovu přispět a podělit se o nové zkušenosti."

 

< Zpět na výpis akcí