Vydělej si tvorbou
Vydělej si tvorbou

Chceš začít, nebo dál rozvíjet své podnikání? Ať už se zabýváš architekturou, designem, módou anebo jinou kreativní činností – poradíme ti, jak na to.

Dávka inspirace

Máš v hlavě projekt s méně či více jasnými obrysy? Panelové debaty a přednášky lidí, kteří už se v oboru vyznají, dají tvému nápadu konkrétní tvar. Workshopy a lekce ti zase pomohou získat nezbytné praktické dovednosti.

Na co se můžeš těšit?

 • diskuze s profesionály z oboru
 • lekce práva a tvorba smluv pro kreativní odvětví
 • kde získat finanční zdroje a jak na crowdfunding
 • workshopy, tematické kurzy, přednášky
 • sdílení zkušeností, masterclass a mentorská hodinka
B
B

Budujeme živobytí

Živíš se tvorbou a trochu v tom tápeš? Chceš živnost, která pro tebe nebude jen bokovka? Máš hotový produkt nebo fungující službu a dumáš, co teď? Přihlas se na individuální konzultace nebo se přidej k našemu kurzu pro kreativní živnostníky, který otevíráme na začátku roku 2021.

Co obsahují konzultace?

 • až 18 hodin konzultací pro tvůj projekt
 • 80 % ceny hradíme my, 20 % si doplácíš
 • pod vedením zkušených konzultantů JIC

Když se chceš posunout dál

V podnikání už nejsi nováček, ale překvapila tě nečekaná výzva? Vznikalo tvoje studio trochu na punk a ty mu chceš dodat řád, doplnit si znalosti a třeba i opustit český rybník? Přijď se poradit s experty, kteří už si tím prošli. 

Co obsahují konzultace?

 • až 80 hodin konzultační podpory pro tvůj projekt
 • 80 % ceny hradíme my, doplácíš si 20 %
 • více než 80 expertů na různé oblasti podnikání – ředitelé firem, kreativci i odborníci na finance či marketing

Naši kreativní podnikatelé

KOGAA: Ve všem, co děláme, se chceme rozhodovat správně

Každá budova i jejich budoucí uživatelé mají svoji specifickou duši, kterou umějí a chtějí respektovat. To je vize mladého architektonického studia KOGAA, které se svou prací snaží ukázat, že dobrá architektura je víc než jen budova sama. Je to i prostor kolem ní a lidé, kteří se v něm pohybují. 

Bastl Instruments

„Nezačínali jsme jako startup, ani jako firma, která chce vydělat peníze. Dělali jsme jednoduše věci, které nás bavily, a postupně jsme na ně nabalovali další a další aktivity, až jsme tomu museli dát právní formu,“ říká Ondřej Merta z Bastl Instruments. A stejně tak funguje výrobce jedinečných hudebních krabiček dodnes.

Pura Vida

 

Pura Vida je každý moment, kdy se cítíme fakt happy. Je to i radost z toho, že jsme to spolu už tak dlouho vydržely a máme pořád chuť Pura Vidu šířit. Že každé ráno jdeme do práce s chutí. Přejeme si, aby se holky v našich legínách a oblečení cítily dobře, ať už jsou jakékoliv. I kdyby to měla být jen minuta denně, Pura Vida znamená být happy.“ 

Chceš vědět, co se v KUMSTu děje?

Děkujeme za tvůj zájem o KUMST.