E-shop
E-shop

Chceš si udělat radost a mít něco pěkného z KUMSTu? Objednej si náš merch a vyzvedni si ho u nás na recepci.

Jak to na našem e-shopu funguje?

Na této stránce si můžeš zarezervovat konkrétní produkty z našeho merche. Rezervaci provedeš odesláním vyplněného online formuláře kliknutím na tlačítko „Rezervovat“. O provedení rezervace dostaneš potvrzení na e-mail uvedený v tvém Členském účtu.

Rezervace je nezávazná. Kupní smlouvu na rezervované zboží s námi uzavřeš zaplacením zboží v Showroomu KUMST na základě sdělení čísla rezervace. Platbu je možné provést kartou prostřednictvím platebního terminálu. Na zboží se vztahují ceny uvedené na těchto stránkách v době uzavření kupní smlouvy. Převzetí rezervovaného zboží je možné až po jeho úplném zaplacení. Zboží je pro tebe rezervováno po dobu 14 kalendářních dnů ode dne potvrzení rezervace. Pokud si zboží v Showroomu KUMST nevyzvedneš, je rezervace po uplynutí doby rezervace automaticky zrušena.

Pokud si chceš rezervovat náš merch z e-shopu, pronajmout si prostory nebo se přihlásit na akci, musíš se nejdříve přihlásit ke svému účtu. Pokud jej ještě nemáš, neváhej se zaregistrovat.

Ponožky

Vetkni chodila do designových ponožek, které kráčí vstříc kreativitě! Na místě si vybereš ze tří velikostních rozpětí: 36-39, 40-43, 44-47.

Tetovačky

Aršík s tetovačkama jako z Bravíčka. To chceš!!! Velikost archu 10,5 × 14,8 cm.

Pohlednice

Pošli pozdrav z KUMSTu svým kámošům nebo babičce! Na originálních pohlednicích najdeš fotky přímo z našich prostor, které nás baví. Na výběr jsou čtyři motivy. Velikost pohlednice: 14,8 × 21,0 cm.

Chceš vědět, co se v KUMSTu děje?

Děkujeme za tvůj zájem o KUMST.