Kreativní vouchery 2021: představení pro kreativce
Kreativní vouchery 2021: představení pro kreativce

Čtvrtek
16. 09. 2021
11:00
K
K
Pro zkušené kreativce a studia

Kreativní vouchery Brno už několik let úspěšně propojují firmy se zkušenými kreativci z Jižní Moravy. Ze zpětného hodnocení víme, že jedním voucherem to zpravidla nekončí, ale spíše začíná, a že tento program je jako ťuknutí do první kostičky domina, které spouští lavinový efekt v další spolupráci mezi profesionálními kreativci a firmami.
A o tom to celé je!

Jak vouchery fungují? Kreativci se zaregistrují do Kreativní galerie, nahrají ukázky své tvorby a uvedou reference. Zaregistrované firmy z Jihomoravského kraje si vyberou z galerie svého potenciálního kreativce, se kterým si společně nastíní možnou spolupráci. Poté proběhne losováním výběr firem, které nakonec vouchery získají a do půl roku se uskuteční spolupráce. Voucher jednorázově pokrývá 75 % ceny zakázky, a to až do výše 100 000 Kč. Firmy zaplatí celou zakázku a JIC jim pak voucher zpětně proplatí, přičemž minimální celková hodnota zakázky je 50 000 Kč bez DPH.

Ani letos tomu nebude jinak. Chceš vědět víc? Pro zájemce z řad kreativců máme připravenou tuto událost, ve které představíme změny, které se oproti minulým běhům udály, vysvětlíme, jak to celé funguje, a proč se jedná o tak skvělou zkušenost. 

Akce je určena pro kreativce, nemusíš se na ni nikde registrovat a uskuteční se online prostřednictvím MS Teams, proto stačí kliknout  na tlačítko “Připojit se k online schůzce”. Pokud se budeš připojovat z počítače, není potřeba aplikaci stahovat, v případě připojení přes telefon je nutné aplikaci nainstalovat.

< Zpět na výpis akcí