Měsíce rozhlasu a podcastů na KUMSTu!
Měsíce rozhlasu a podcastů na KUMSTu!

Od čtvrtka 01. 02. 2024 09:00
Do neděle 31. 03. 2024 16:30
M
M

Únor a březen je kromě podnikatelských akcí také zasvěcen dalšímu kreativnímu průmyslu, budeme se věnovat podcastům a rozhlasu. Chystáme pro tebe nachytření v podnikatelských tématech, live nahrávání podcastů nebo třeba rádiové vysílání ze showroomu do světa! Tak si nás nalaď!

Začneme přehledem podnikatelských akcí: prvním eventem z tohoto cyklu je marketingové know how v rámci síti a reklamy na nich. Tradičně pro teba máme i valentýnský seminář Daně a jak na ně. Další z této série je akce o ochranných známkách spolu s možností si zažádat o dotaci od EU do výše 75% na ochranu vašeho názvu, loga či vizuální identity. Poslední specialitkou je přednáška s naší expertní konzultantkou kreativních projektů, Jindrou Strejčkovou. Budeme se věnovat oblasti brandingu.

Místo únorové výstavy budeme v showroomu hostit rezidenci Infame Radia a můžeš se těšit i na live streamy s DJ´s z brněnského Rákosí a výměnné pobyty s Radio Punctum a Obscura Radio. Začínáme 9.2. s opening night. Rezidence pak vyústí v Infame Radio Festival 1.- 2. března v KUMSTu a Káznici.

Dále nás čekají živá nahrávání podcastů, například Modrák & Friends s veteránem herní novinařiny Janem Modrákem. Tématem budou herní světy z různých pohledů (grafika, level design, hratelnost nebo vyprávění). Další je event v podcastovém Studiu Vokál s Moni ON AIR o umělé inteligenci pro business a trendech pro rok 2024. V březnu chystáme event k rétorice s hercem a řečníkem Radkem Petrášem, který se tématu rétoriky věnuje i ve svém kurzu. Přijďte se dozvědět, jak zajímavě mluvit a neztrácet posluchače.

V březnu nás čeká i program ke studentské herní tvorbě Lektvar Barev. Lektvar je první tuzemský festival, který si klade za cíl zasadit studentské hry do širšího kontextu umělecké scény a kreativních průmyslů. Těšit se můžete na výstavy, přednášky či workshopy.

1.2. Jak na sociální sítě a reklamu • Monika Hilner • Tomáš Čupr • seminář

9.2. Infame Radio and Rákosí @ KUMST

13.2. Daně a jak na ně • Petr Ondrůšek • seminář

15.2. Infame Radio and Radio Punctum @ KUMST

22.2. Infame Radio and Obscura Radio @ KUMST

23.2. Live nahrávání podcastu Moni ON AIR u Vokál studio

23.2. Modrák & Friends • Live podcast: Tvorba herních světů

1.-2.3. INFAME RADIO FESTIVAL

13.3. Dotace na ochrannou známku • Josef Bátrla • workshop

Vernisáž Lektvar Barev: výstavy k 1. ročníku festivalu studentské herní tvorby

19.3. Top 10 case studies v brandingu • Jindra Strejčková

22.-23.3. Lektvar Barev

21.3. Boj o pozornost - jak mluvit v podcastech?

< Zpět na výpis akcí