(Ne)chci podnikat
(Ne)chci podnikat

Pondělí
01. 01. 2024
00:00
(
(
Kulturní a jiné

Kurz pro ty, co se živí tvorbou.

Pustil/a jsi se do své tvorby naplno a potřebuješ svoje podnikání posunout dál, tak aby ses na klid uživil/a? Připravujeme online kurz „(Ne)chci podnikat“ pro ty, kteří potřebují podpořit v našlápnutí vlastního kreativního živobytí. Během něj se dozvíš odpovědi na všechny otázky spojené s udržitelným podnikáním v kreativních odvětvích a taky si odneseš jasně definovaný koncept a návod, jak s ním dál pracovat. Ať už prodáváš vlastní designové lampy, založil/a jsi grafické studio, máš eshop se svou módou, nebo si chceš jednoduše říct o lepší peníze za svou tvorbu - v tom všem ti zvládne tenhle online kurz pomoci!     

Kurz pro středně pokročilé projekty! 

Jak už název napovídá: akce se nejlépe hodí pro ty, kteří se chtějí posunout ve své práci s cashflow, brandingem nebo cenotvorbě. Kurz jsme připravili na míru pro všechny, kteří už mají realizovaný nápad a aktuálně se živí tvorbou v oblastech architektury, designu, módy, filmu, herního vývoje, knižního trhu, reklamy, hudby, rozhlasu nebo třeba online médií. Na šesti samostatných blocích získáš potřebné informace k naboostování tvého udržitelného kreativního živobytí. Tématy tě provedou naši zkušení lektoři z JIC a KUMSTu, kteří s podnikáním pomohli už desítkám start-upů a dalším pokročilým projektům. 

Šest odpolední k úspěšnému boostu!

Čeká tě celkem šest odpolední zaměřených na potřebná témataKurz je koncipovaný jako celek je proto dobré projít si všechna témata. 

A jaká témata tě tedy čekají?  

  • Popíšeš si, co přesně děláš a co ke svému podnikání ještě potřebuješ.  

  • Spočítáš si svoje osobní finance a zjistíš, kolik bys ideálně měl/a svým projektem vydělávat, aby tě živil.  

  • Projdeš si i svoje podnikatelské vize – kam se chceš posunout.  

  • Pojmenuješ si svého zákazníka, prozkoumáš trh a zjistíš, kdo je tvoje konkurence.  

  • Získáš podklady pro nastavení cenotvorby tvého produktu nebo služby.  

  • Dozvíš se, jaké existují investiční a bankovní zdroje financí.  

  • Zamyslíš se nad tím, co tvoří tvoji osobní značku a dozvíš se, jak a skrze jaké kanály ji můžeš propagovat.  

  • Nakonec to všechno probereš s tvůrcem z praxe a doptáš se na vše, co tě zajímá!  

 

Jak se přihlásit? 

Zaregistruj se do naší členské zóny pomocí tlačítka vpravo "Přihlásit se". Pak znovu otevři tuto stránku a přihlas se na akci. Hned jakmile bude online kurz venku, pošleme ti link.

Vstupné:

< Zpět na výpis akcí