Podnikám na rodičovské: Daně a pojištění v praxi • seminář
Podnikám na rodičovské: Daně a pojištění v praxi • seminář

Středa
21. 06. 2023
10:00
P
P
Pro studenty a začátečníky

Ahoj, jsi máma (nebo i táta)  a začal(a)s při mateřské podnikat? A občas nevíš z které do které? Chceme aspoň trochu pomoct a tak Tě zveme naši událost "Podnikám na rodičovské: Daně a pojištění v praxi"

Během této akce se zaměříme na důležité pojmy spojené s mateřskou a rodičovskou dovolenou, a představíme praktické informace o tom, jak platit zdravotní a sociální pojištění a daně. Zároveň si ukážeme výpočty, které pomohou zjistit, kdy je výhodné platit nemocenskou.

Co se dozvíte:

≫ Mateřská a rodičovská dovolená: Vysvětlíme si rozdíly mezi těmito dvěma typy dovolené a informujeme o podmínkách pro nárok na ně.

≫ Zdravotní a sociální pojištění: Seznámíme se s tím, jak je placeno zdravotní a sociální pojištění během rodičovské dovolené a jaké jsou povinnosti jako podnikatele.

≫ Daňové povinnosti: Vysvětlíme si, jaké daně je třeba  platit jako podnikatelé na rodičovské dovolené a jak na jejich optimalizaci.

≫ Výpočet nemocenské: Předvedeme si praktický výpočet, který Ti  pomůže rozhodnout, kdy je vhodné platit nemocenskou a jaké jsou výhody tohoto přístupu.

Tato událost je určena jak současným, tak budoucím rodičům podnikatelům. Přijď se dozvědět více o tom, jak efektivně zvládat daně a pojištění během rodičovské dovolené a přispěj tak ke svému podnikání.

Těšíme se na setkání s vámi a na společné sdílení užitečných informací!

 

21.6. od 10:00

KUMST Brno

< Zpět na výpis akcí