Právo v designu: Patenty a duševní vlastníctví · seminář
Právo v designu: Patenty a duševní vlastníctví · seminář

Středa
07. 06. 2023
17:00
P
P
Kulturní a jiné Pro studenty a začátečníkyPro zkušené kreativce a studia

Jste kreativní profesionál a chcete se dozvědět více o tom, jak chránit své duševní vlastnictví a průmyslová práva? Pak je tento seminář pro vás!

Přijďte se zúčastnit semináře, který se bude konat ve středu 7. června od 17 hodin. Na semináři se dozvíte o základních pojmech duševního vlastnictví a typech průmyslových práv, o tom, jak je registrovat a chránit, jak je využívat a licencovat, jak řešit případné spory a jak se vyhnout porušení práv jiných.

Workshop je určen pro designéry, kreativní profesionály a všechny, kteří se zajímají o ochranu svých nápadů a tvůrčí práce. Přednáška bude interaktivní a umožní účastníkům položit dotazy a diskutovat o konkrétních případech. 

Přednášet budou odborníci z patentové kanceláře PatentEnter:

Michal Jordán, zkušený patentový zástupce s dlouholetou praxí v této oblasti, uvede příklady z praxe a praktické tipy pro účinnou ochranu technických řešení.

Radek Tihelka, specialista na ochranu značky a designu, se zaměří na ochranu designu výrobků ale i označení, jako jsou loga a názvy.

Libor Lanč, právník, nastíní základní principy autorského práva a specifika autorských děl, jako je jejich vznik a nakládání s nimi.

< Zpět na výpis akcí