Prohlídka KUMSTu na Brno design days
Prohlídka KUMSTu na Brno design days

Pátek
18. 09. 2020
11:00
P
P
Kulturní a jiné Pro studenty a začátečníkyPro zkušené kreativce a studia
Vstupné: 90 (základní vstupenka na festival)

Přijď si prohlédnout kreativní hub v rámci festivalu Brno design days a najdi svoje budoucí studio! Již tradiční designová akce se tentokrát koná v KUMSTu, novém zázemí pro kreativní scénu vznikajícím v bývalé FaVU. Zájemci při prohlídce nahlédnou do budoucích kanceláří, ateliérů a studií a dozví se více o konceptu a fungování budoucího KUMSTu.

Protože se prohlídka koná přímo v dějišti festivalu Brno design days a prochází i částí expozice, je potřeba mít na něj platnou vstupenku, případně si základní vstup za 90 kč na místě před prohlídkou zakoupit. Se vstupenkou si pak po prohlídce můžete prohlédnout i expozici toho nejlepšího ze studentského designu. Děkujeme za pochopení! 

Komunitní prostor pro tvůrce v centru Brna

KUMST je místo, kde se setkává umění s ryze praktickými dovednostmi. Propojujeme tvůrce z kreativních a kulturních průmyslů, nabízíme jim prostor, ale také vzdělávání v oblasti podnikání. KUMST je pro lidi, kteří se chtějí svojí tvorbou a kreativitou živit. Pomáháme kreativcům načerpat znalosti potřebné ke spuštění vlastního udržitelného podnikání, ale radíme i těm, kteří se v oboru pohybují už dlouho. A navíc jsme úplně v centru - na České jsi od nás za 5 minut, do Mezzanin Café to stihneš i do minuty! 

Místo pro velké i malé nápady

Ať už jsi samotář, nebo je vás celá banda - v KUMSTu najdeš prostor ideální velikosti. Máme tu místnosti od pár metrů čtverečních až po otevřené ateliéry velké skoro 80 m2. Na každém patře je k dispozici zasedačka a kuchyňka, ve spodním patře je velký sál pro tvoje akce. Kromě toho můžeš svoji tvorbu vystavit k prodeji v našem showroomu. To všechno ve funkcionalistické budově bývalé FaVU na Údolní 19, kterou citlivě opravujeme s interiérovou designérkou Denisou Strmiskovou a architektonickým studiem Kogaa.

 

Zní to, že by to mohlo být právě pro tebe? Zaregistruj se a uvidíme se s tebou na příští prohlídce!  

 

< Zpět na výpis akcí

Podívej se na další akce