Ve správný čas na správném místě
Ve správný čas na správném místě

Pondělí
30. 01. 2023
17:00
V
V
Kulturní a jiné
Jeden za svůj život vystřídá několik partnerů, druhý se trápí a za žádnou cenu nemůže nikoho potkat. Není to však tím, že by s ním bylo něco špatně... prostě byl pokaždé ve špatný čas na špatném místě. Tak co tentokrát být ve správný čas na místě správném?
 
PODMÍNKY PRO ÚČAST NA TÉTO AKCI
1) Být nezadaný
2) Hledat
 
ODPOVĚDI NA NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY
https://vespravnycasnaspravnemmiste.cz/
 
POSLECHNĚTE SI NÁS V RÁDIU NEBO SI PŘEČTĚTE, JAK DOPADLO SETKÁNÍ 300 NEZADANÝCH LIDÍ V ZÁŘÍ!
Rozhlas Brno: https://brno.rozhlas.cz/prijdte-si-najit-partaka-zvou-na...
Brněnský deník: https://brnensky.denik.cz/.../obri-seznamka-v-brne-prislo...
 
VSTUPNÉ
400 Kč - v termínu do 13. 1. 2023
450 Kč - v termínu od 14. 1. 2023 do 20. 1. 2023 
500 Kč - v termínu od 21. 1. 2023 do 26. 1. 2023
 
REGISTRACE
Registrace probíhá přes Google formulář na tomto odkaze:
https://forms.gle/s9s5196SjwK1kfop9
Účast vám bude následně potvrzena. Počet míst je z kapacitních důvodů omezen. Registrace se uzavírá 26. 1. ve 23:59 nebo dříve při vyčerpání kapacity.
 
PROGRAM
Naším cílem je zajistit registrovaným ČAS a MÍSTO. Zbytek už bude hlavně na Vás. Avšak nebojte, úplně ztracení taky nebudete.
Bude na Vás čekat zajímavý, ale současně zcela dobrovolný program. Naši hlavní filozofií je dát účastníkům co nejvíce příležitostí pro navázání kontaktu. Jakých aktivit se ale nakonec zúčastníte, je čistě na Vás.
Na každé pořádné události samozřejmě nesmí chybět kvalitní jídlo a pití.
Aby nebylo v místnosti úplné ticho, pozvali jsme si na akci DJ. Na začátku bude hrát podkresově, později to pořádně rozpaří.
Nebude chybět ani celovečerní challenge ve formě lehkých úkolů, které do konce večera můžete splnit a tím nezávazně oslovit další účastníky.
Nabídneme Vám možnost zúčastnit se speeddatingu, abyste vyzkoušeli i jinou formu seznamování. Ať se i Vy cítíte jako ve filmu!
Máme toho pro Vás připraveno mnohem více, ale to už si necháme jako překvapení. Slibujeme, že Vám poskytneme spoustu nenásilných příležitostí pro osudové seznámení. Jak tento večer ale dopadne … bude nakonec stejně ve Vaší režii.
 
NAŠE MOTIVACE K USPOŘÁDÁNÍ TÉTO AKCE
Seznamování v dnešní době není jednoduché. Máme k dispozici neskutečné množství komunikačních kanálů, svět je otevřený, tolerantní a multikulturní. Vše se stává mnohem jednodušší, rychlejší a propojenější. Na druhém konci světa se můžu ocitnout do 10 hodin, s naprosto cizím člověkem můžu sdílet ta nejtemnější tajemství. Přesto je osobní seznámení možná těžší než kdykoli předtím.
Ráno vstanu, jdu do práce. Po práci akorát stihnu zajít do fitka, uvařit oběd na druhý den a pročíst si soukromé maily. Jdu spát.
Druhý den vstanu, jdu do práce. Po práci stihnu nakoupit, zavolat babičce a kouknout na nový díl seriálu. Jdu spát.
Třetí den vstanu, jdu do práce. Po práci se stihnu objednat k doktorovi, zajít na pivko s kámošem a koupit lístek do kina. Jdu spát.
A pak nastává ta záludná otázka, kde se mají dva lidé potkat? Zřejmě se nepotkali právě proto, že byli celou tu dobu ve špatný čas na špatném místě. Zkrátka a dobře příležitostí pro seznámení je velmi málo, ač je to skrz sociální sítě paradoxní, protože co si budeme povídat, není nad první osobní kontakt.
A proto jsme se rozhodli dát svým nezadaným kamarádům a jejich nezadaným kamarádům a nezadaným kamarádům jejich kamarádů a prostě všem nezadaným ČAS a MÍSTO, a zbytek už bude jenom na nich... třeba se stačí jenom potkat. 
 
CÍL AKCE
Pokud změníme život alespoň dvěma lidem, vyplatí se nám do organizace téhle akce věnovat svůj čas.

< Zpět na výpis akcí