Where Do Broken Hearts Go • výstava • Robin Blažek
Where Do Broken Hearts Go • výstava • Robin Blažek

Od úterý 09. 01. 2024 18:00
Do středy 31. 01. 2024 18:00
W
W
Kulturní a jiné Pro studenty a začátečníkyPro zkušené kreativce a studia

Srdečně vás zveme výstavu brněnského abstraktního malíře Robina Blažka. Robin ve své tvorbě prozkoumává do hloubky koncept vlastní zranitelnosti. Pokládá si otázku, jakými způsoby se z hlediska hlubinného prožívání vyrovnáváme s vlastními klíčovými životními událostmi a především, jak nás jako lidské bytosti takové události, ať už náročné a traumatické či jednoduché a banální, utvářejí.

 

Vernisáž výstavy je úvodní událostí měsíce Mindfulness, který Kumst věnuje právě zklidnění, sebe-péči a duševnímu zdraví. Připravili jsme pro vás ve spojení s uměleckou výstavou obrazů i interaktivní doplňkový program. Můžete se těšit na veřejné přednášky s diskuzními panely o duševním zdraví a jeho prevenci ve spolupráci s institucemi a odborníky věnující se této problematice. Součástí jsou také komentované prohlídky vystavených obrazů, jejichž tematiku přednášky rozvíjí a které se se k tématu vyjadřují. Podpořte také, aby se konverzace o duševním zdraví nadále posilovaly jako fundamentální součást běžného života moderní společnosti.

Trvání výstavy 8. 1. - 31. 1. otevřeno v pracovní dny od 9-16:30 hodin.

 

Doprovodný program:

16.1. Komentovaná prohlídka výstavy + Panelová diskuze s psychoterapeuty na téma osobní reflexe a transformace

24.1. Komentovaná prohlídka výstavy + Diskuze s psychoterapeutkou a kreativcem na téma boření mýtů v oblasti psychoterapie a zvládání techniky mindfulness

< Zpět na výpis akcí