Základy focení na kinofilm • Polagraph • workshop
Základy focení na kinofilm • Polagraph • workshop

Úterý
07. 11. 2023
11:00
Z
Z
Kulturní a jiné Pro studenty a začátečníkyPro zkušené kreativce a studia

Naučíme vás fotit na film! Naši zkušení kolegové Kateřina a Vojta s vámi, za asistence Tomáše a Michala, projedou základy focení na kinofilm.

Nejprve vám vysvětlíme trochu nutné teorie – seznámíme vás s různými typy fotoaparátů a zacházení s nimi, se specifikami různých filmů a formátů, s teorií zpracování filmu i focení samotného.

A pak se pustíne do praktických záležitostí. Naučíme vás fotoaparáty ovládat, založit do nich film, vše správně nastavit a správně naexponovat. Vyzkoušíte si to pěkně v praxi!

Vojta s Kateřinou vám ukážou spoustu triků, jak dosáhnout co nejlepších výsledků. A pak si společně zafotíme v ateliéru, kde si vše vyzkoušíte na vlastní kůži.

Celý workshop se odehraje v brněnském kreativním hubu KUMST. V těchto krásných porostorech celý listopad probíhá měsíc fotografie, a tak se tam potkáme hned na několika akcích – mimo jiné i na workshopu s Polaroidem.

Workshop je určen pro začátečníky a je vhodný třeba i jako dárek pro nadšence do klasické fotografie. Zakoupit si ho můžete i formou voucheru.

Pro zkušené fotografy brzo nachystáme další, pokročilejší díl workshopu.

< Zpět na výpis akcí