Základy focení Polaroidem • Polagraph • workshop
Základy focení Polaroidem • Polagraph • workshop

Úterý
28. 11. 2023
11:00
Z
Z
Kulturní a jiné Pro studenty a začátečníkyPro zkušené kreativce a studia

Workshop základy focení na Polaroid – skvělý dárek pro Polaroidové nadšence, anebo jedinečná příležitost naučit se všechny triky s vaším Polaroidem.

Sejdeme se v brněnském kreativním hubu KUMST a užijeme si společně krásné odpoledne plné focení a povídání o Polaroidech. Připravili jsme si pro vás workshop, ve kterém vám poodhalíme příběh Polaroidu a naučíme vás z vašeho vintage foťáku dostat maximum – fotit za denního i umělého světla, pracovat s kompozicí i s nastavením foťáku, ovlivňovat barevnost fotek a i poradíme, jak se vyvarovat nejčastějších chyb. Díky našemu workshopu se vám už nikdy nestane, že by fotky z vašeho Polaroidu nevyšly.

Workshop je skvělý pro začátečníky i pokročilejší fotografy. Doporučujeme i jako dárek pro nadšence do analogové fotky. Workshop potrvá zhruba čtyři hodiny a je pro 10 účastníků.

Celý workshop se odehraje v brněnském kreativním hubu KUMST. V těchto krásných porostorech celý listopad probíhá měsíc fotografie, a tak se tam potkáme hned na několika akcích – mimo jiné i na workshopu focení na kinofilm.

< Zpět na výpis akcí